O nas

Każdy taniec jest odkryciem nas samych.

Martha Graham

Myślisz o poprawieniu kondycji fizycznej, chcesz schudnąć, wzmocnić mięśnie albo po prostu masz ochotę aktywnie spędzić czas? Każdy z powodów jest dobry, aby skorzystać z usług naszej szkoły tańca. Ale uwaga – od myślenia do działania droga bywa bardzo długa. Dlatego trafiłeś w odpowiednie miejsce, które pozwoli Ci zacząć działać i to skutecznie.

Oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdziecie u nas takie style jak Dancehall, Lyrical Jazz, oraz Gimnastyka taneczna. Zajęcia podzielone są na kategorie wiekowe.

Katarzyna Pałka

Założycielka Diamond Dance Center, absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Taniec, specjalność Tancerz-Choreograf. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od tańca nowoczesnego w wieku 4 lat, jednak po latach poszukiwań mając 14lat zakochała się w tańcu jazzowym. Szkoliła się pod okiem wielu cenionych choreografów. Brała udział w choreograficznej adaptacji filmu „Tango” opracowanej przez Artura Ż. w Teatrze Muzycznym w Łodzi, była tancerką w spektaklu „Demon Stróż” autorstwa Agnieszki C., wystąpiła gościnnie między innymi na Miss Ziemi Łódzkiej w Akademii Sztuk Pięknych, w Teatrze Buffo w Warszawie, Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi, Teatrze V6 w Łodzi. Katarzyna ma również na swoim koncie duże doświadczenie w pracy jako instruktor tańca zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Prowadziła liczne zajęcia w szkołach podstawowych, oraz studiach tańca w Gdańsku i Łodzi. Na swoich zajęciach stawia na technikę, rozwój i dobrą zabawę!

Natalia Nadolska

Natalia nazywana częściej jako "Dola" swoją przygodę z tańcem zaczęła 5 lat temu na zajęciach w "Enzym Studio" w Gdańsku. Od tamtego czasu Dancehall stał się nieodłączną częścią jej życia. Dancehall pozwolił jej poznać wielu ludzi, brać udział w licznych warsztatach, szkolić się pod okiem profesjonalistów z Polski i całego świata, ale przede wszystkim kształtować swój charakter. Dola jest również członkiem ekipy JAM DUNG CREW, z którą zajęła 1 miejsce na największych zawodach Dancehall w Polsce - "Dancehall Challenge 2018" . Poza tym, posiada również prywatne sukcesy takie jak:
- 2 msc solo na ogólnonarodowych zawodach w Pradze "Skilz Dem up 2017"
- 1 msc w kat. choreografia na zawodach "Attitude Attack vol.4" w Sopocie
- 2 msc solo w kat. "Special Gyal" na zawodach "Dancehall or die 2018" w Poznaniu
- 3 msc solo na największych zawodach dancehall w Polsce "Dancehall Challenge 2018" w Gdańsku.
Mimo, iż może wydawać się, że Natalia ma niedługi staż, to przez te 5 lat zrobiła kawał dobrej roboty o czym możecie przekonać się u niej na zajęciach! Natalia pragnie przez cały czas podróżować i rozwijać swoją pasję, ucząc się od innych tancerzy, natomiast sama jako tancerz i choreograf skupia się na feelingu, flow i technice ruchu.

Telefon

+48 884-770-870

Email

diamond.dancee.center@gmail.com

Adres

83-110 Tczew